Sayfalar

"Bu gece nasılsın?" dersen: "bir dalda iki kiraz, biri al biri beyaz" derim. "Genel olarak ruh halin şu sıra nasıl?" dersen "çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bin tane derim"

Mesajın alındığını umarak doğaçlama saçmalamaya devam ediyorum ve tüm sıralamalarımın saat 01:00 itibari ile, laptop kucağımda, ara ara, mevcut bulunan ruh halime göre yaptığımı belirtmek istiyorum.

 Bir meyve olacak olsaydım çilek ; sebze olacak olsaydım patates; hayvan olacak olsaydım köpek (golden) olmak isterdim.

Tarihte yer alan sarışınlardan birine benzeme şansım olsa Grace Kelly olmayı seçerim.

Friends dizisinin tüm karakterleriyle aynı evde yaşamak istiyorum. Bir de Joey&Chandler&Ross bana aşık olsun istiyorum. (aralarından seçemiyorum, çok zorlansam Ross'u eliyorum ama diğer ikiliden asla vazgeçemiyorum. evet! hayat bana zor)

Şu an Assos ya da Seferihisar'da olup, denize ayaklarımı sokup cup cup yapmak istiyorum. Tabii bundan önce havanın da yaz havası olmasını istiyorum.

 Şimdi banyoya gidip makasla saçımı kesmek istiyorum. Hep uzun saçlı tanındım. Bakalım kısa saçlarımla da beni tanıyabilecekler mi? ( ehi-öhö! eğlendim!)

Karşımda Kaya Çilingiroğlu var şu an (telegol), saçının alnına doğru kıvrılmış kısmını düzeltmek istiyorum. Kendisinin yapması rahatlatmayacak belli, bizzat kendim o kıvrılmış saç tutamını parmağımın ucuyla arkaya atıvermek istiyorum. Neyse ki ben ekrana doğru yürümeden program kapanışını yaptı.

 Tv'de spor yapan kadını izlerken ben de kilo vereyim-sıkılaşayım istiyorum. Ama ondan da önemlisi, kanalları karıştırırken gördüğü spor yapan bu kadın için yorum olarak "şunlara daha sexy kıyafetler giydirseler oturur izlerim" demiş bulunan yanımdaki şahsı Saadettin Teksoy'a havale ediyorum. (Nedeni yok, aklıma ilk o adam geldi. Alternatifi Fatma Girik. Ama onun nedeni var, tükürüyor diye seçtim.)


Sıkıldım, bitirmek istiyorum. Üstüne bir de uykumu bekliyorum.

 Neyse, sustum.
Son olarak herkes rüyasında havuç görsün istiyorum.
Tatlı rüyalar....

İyi Geceler8 yorum:

 1. Adsız07:36

  saçlarını kendin kesebilecek kadar cesaretin varmı

  YanıtlaSil
 2. hoşgeldin...

  tam kendi kendime neden böyle bir soru sormuş diyordum ki, profiline baktım:)

  öncelikle saçımın kısalmasına cesaretim var mı diye sormalı... asla kendim kesemem ama arada bir çılgılık yapma ihtimali kendimde sezmiyor da değilim.

  YanıtlaSil
 3. Adsız08:15

  sen de bu potansiyeli gördüm açıkcası çılgın birine benziyorsun

  YanıtlaSil
 4. Adsız07:59

  nini kestin mi saçlarını ne yaptın

  YanıtlaSil
 5. Sadece boyunda oynama oldu,biraz kısaltıldı ama ben yapmadım:))

  YanıtlaSil
 6. Adsız12:54

  ne kadar kısaldılar omuzlara kadar kestirseydin elin değmişken

  YanıtlaSil
 7. Uzun kullanmayı seviyorum

  YanıtlaSil

Sen de kelimelerini benimle paylaşabilirsin.

Blogger tarafından desteklenmektedir.