Sayfalar

Ah be güzelim!

22:07
Sen daha önceleri de gitmiştin benden. Bu ilk değil. Bir değil, iki değil. Beşinci! "Ne diye bu haldeyim oğlum ben" diyorum, yine içimdeki cevaplıyor, "ne diye olacak oğlum, bu defa kız fena yalnız koydu seni..." 

23:29
Biz neler yaptık birbirimize, ne diye yaptık? Çat kapı uğrayıp bi anlatsan keşke... Ya da gelme istemem, ne gerek var. Baya baya yıprandık, vay be! Ayrılığa koşar adımlarla yetiştik ya helal olsun bize. Sonumuzun böyle olacağını biliyordum da, ne diye sana "güle güle" diyemedim onu bilmiyorum. Zaten senin de benden aşağı kalır yanın yoktu. Yüzüme bile bakmadan, sustun ve gittin. Ama aferin. İyi yaptın. Konuşsan da kararımı vermiştim zaten. Artık geri dönüşü yoktu. Ama o hiç susmayan sen, susa susa bu gün sustun ya... İşte, ben ona baya bi hayret ettim be güzelim!

00:37
Yanarım yanarım, bir tek şu halime yanarım. Yanlış yapıyorum kendime. Bir hata var buralarda bir yerde... 

01:02
Böyle mi olacaktı? Arkandan dinlediğim şarkılar bunlar mı olmalıydı? Hele ki şu devirdiğim kadehler yok mu! Onların içinde bu meret değil, renk renk kokteyller olmalıydı. Dibimde de alkolden makyajı akmış onlarca hatun. Mis!

01:19
ayrılık
Senin yüzünden bu haldeyim. Çık git hayatımdan. Senin yüzünden söylüyor bu gece Müzeyyen Abla. Senden sebep devrildi bi büyük. Çatalım senin yaptığın mezeleri, gavurdağ salatasını arıyor. Aramasın. Niye arıyor? Benim gönlüm de gözüm de yanar döner meyvelerde. İsyankar çatal! Onu da fırlattım attım kenara...

01:48
...İyi ki gittim, iyi ki gittin be güzelim. Şimdi ikimizde ayrı noktalarda, olmamız gereken yerlerdeyiz. Ben adını da yüzünü de unutacağıma ant içtim. Hele şu ikinci büyük bi yarılansın, o zaman bak bakalım senden eser kalıyor mu? Gecenin sabahında bir baş ağrısı da aldı mı yokluğunun yerini, bitti. Sonrasında sokulacağım bir başka dilberin boynuna...

01:56
Hani şu senin hep rahatsız olduğun, yosma dediğin var ya. Hiçbir zaman kabul etmezdim sana karşı ama, haklıydın be güzelim. O yosmanın ta kendisi. Bak sen gider gitmez atıvermiş telefonuma bana özel gece mesaisinin adresini. 

01:59
Yok, yok, yok be güzelim.  Kıskanınca çıldırıyorsun ya, ondan sebep sataşıyorum hep onun adıyla sana. Ne senden sonra ne de bir ömür gitmem ben o beş para etmez kadına.

02:06
Gitmem o kadına.... Gitmem ama başka başka tenlerle unuturum ben seni yokluğunda. Tenime değen her tende daha da silineceksin hafızamdan. Gün gelecek eser kalmayacak yaşadıklarımızdan. Öyle de çok sürer sanmayasın, bir, iki bilemedin üç deplesmana...

02:17
Biz bittik be güzelim...

02:35
Üzülüyormuşsun, üzülmeyesin. Geç kaldın. Şimdi üzülmemek için daha önceleri düşünecektin. Sen hak ettin ve biz ayrıldık. Çünkü ben senden vazgeçtim. Yani sen artık umurumda değilsin. İstemededim seni ve bitti. 

02:37
Sen yoluna, ben  yoluma. 

02:39
Ama dur sen. Sakın ola yoluna moluna bakma, doğrudan git evine yurduna. Aman ha duymayayım seni bir başkasıyla. Sokulmasın benden başka kimse o mis kokan koynuna. 

02:43
Yapma sevgilim...

02:44
Affetmem seni sevgilim...

02:49
Diyeceğim var sana...

02:51
Bu meret beni yarı yolda devirmeden sana son bir sözüm daha var diyeceğim.

02:53
Her ne geveliyorsam boşver. Benim unutmamı beklemeden sen beni unut be güzelim. 

02:54
Unut...
Unut çünkü, ne dersem diyeyim içimdeki ayık adamı kandıramıyorum. Durmadan diyor ki, " ben unutulmayı çoktan hak ettim"

Ah be güzelim!

...

* karakter ve 10 gün sonrası için:  Bir Adam ve Yanızlığı

9 yorum:

 1. sana mı ait?

  YanıtlaSil
 2. Bekleyebileceğimden çok öte güzellikte bir empati olmuş tebrik etmek istedim :) dertli zamanına denk gelse adama kesin bi 35'lik açtırır :)

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim. Kendimce biraz da erkeklerin sesi olmak istedim:)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkür ederimm:)

  YanıtlaSil
 5. Ne dersem diyeyim içimdeki ayık adamı kandıramıyorum.Bana durmadan diyor ki : " ben unutulmayı çoktan hak ettim."
  daha ne söylenir ki bunun üstüne !

  YanıtlaSil

Sen de kelimelerini benimle paylaşabilirsin.

Blogger tarafından desteklenmektedir.