Sayfalar

bu kızı alıp duvardan duvara kafasını çarpmak istiyorum!

garip garip bakan gözleriyle bana ettiği lafa bak hele! neymiş "ayrılmanız iyi oldu ya, zaten sen çok yıpratıyordun kızı, şimdi keyfi yerinde, bir daha bulaşma" !!!

bak sen şunun ettiği lafa. nasıl da hoşuna gitmiş ayrılmamız. biliyorum ben, bu şimdi yememiş, içmemiş arkadaşlarıyla da tanıştırmıştır seni. kendi kafasına uyacak sevgili arıyor ya sana aklınca. canına minnet benden kurtulmak. hata bende, ne 
diye selam verdim. çok bayılıyormuşum, seviyormuşum gibi bir de yolumu çevirip, peşinden gittim. ne diye yaptıysam! hay aklımı...
ulan başka yol mu kalmadı, ne diye bu sokağa ben!

...


günlerdir iyiydim, yerindeydi kafam ne güzel. aklımı aldı resmen, aklımı! sahiden unuttun mu beni be güzelim? iyi mi oldu benden kurtulman? öyleyse de ne diyebilirim ki sana? yüzüm mü var nasıl benden vazgeçersin demeye. az çektirmedim sana ben. az sabretmedin sen saçmalıklarıma. az susmadın ben karşında hayvan gibi anırırken. biliyor musun kimse sen gibi olamıyor, kalmamış senin gibisi be güzelim. midemi bulandırıyor artık bu ucuz kadınlar. zevk vermiyor artık sevmediğim tenlere dokunmalar. 

 yine düştün  aklıma...

sahi, kaç gün oldu? kaç saniyedir sesini hiç duymadım? sayısalın iyidir, pratiksin sen, olsaydın hemen hesaplardın. şu an öyle bir sıkıntı kapladı ki içimi, iki adım atacak halim yok. sanki biri bütün iç organlarımı sıkıyor, nefesim daralıyor. park mantarına da attık tekmeyi, şu an ayağımı gram hissedemiyorum. ama seni çok özlüyorum be güzelim. saçlarını okşamayı, güzel yüzünü güldürmeyi özledim. özlerim tabii, ben senin yüzünü belki aylardır hiç güldürmedim. şu gözleri garip bakan, suratsız arkadaşın bile ilk defa haklı. ben senin kıymetini hiç bilemedim. seni kendi ellerimle kaybettim. sandım ki ne yaparsam yapayım hep benim yanımdaydın sen, sandım ki sen hiç gitmeyecektin.

...


gerçekten mutlu musun şimdi? var mı biri hayatında? gülümsüyormusun yine kocaman kocaman! belki de sen de üzülüyorsundur hala, unutamamışsındır beni. belki de yalan söylüyordur o nemrut suratlı ekürin. hem sen beni çok sevdin, bunu biliyorum be güzelim. senin gibi biri unutamaz hemen sevdiğini. mesela şimdi gelsem ve çıksam karşına, kızar mısın geldiğime yoksa sıçrayarak sarılır mısın boynuma? 

...


ne işim var benim burada?
gelsem dayansam ya kapına. kovarsan da kov. en son susup gitmiştin, unuttum sesini. küfürler et bana, avaz avaz bağır gerekirse. razıyım. yeter ki son bir kez sesini duyayım... Şimdikaına dayanacağım ve diyeceğim ki, kim ne derse desin, ne yaşarsak yaşayalım, bana ne yaşatırsan yaşat anladım ki senden başkası yalan!  evet! aynen bunları diyeceğim. 
Bunları diyeceğim çünkü, seni çok özledim. 
...

* karakter ve 10 gün öncesi için Bir Adamın Ayrılık Gecesi0 yorum:

Yorum Gönder

Sen de kelimelerini benimle paylaşabilirsin.

Blogger tarafından desteklenmektedir.