Zavallı Erkekler!

Biz kızlar ne saf, ne narin duygularla sokuluruz çoğu kez onların göğsüne. Onlardan bazı bazılarıysa bakmaz gözümüzün yaşına, alerji yapar bünyemizde! Hayal kırıklığı&terk edilme&aldatılmayla karşılaşınca kimimiz sakin ve kendi halinde üzüntülere gömülürken, kimimizin gözü kararır. Üzüntü, melankoli ve boşvermişliğe dair çok şey paylaştım. Biraz da madalyonun öbür yüzünü çevirmeli. Zira zavallı erkekler cahil cesaretine sahip. Kendileri biz kızlardaki potansiyel tehlikeden bihaberler...

Madalyonun öteki yüzünü erkeklere ben değil, şarkılar söylesin. Benden uyarması. Siz ve sizin suç ortağınız olan o "pis" kızlar şarkıların sözlerini iyi dinlemelisiniz... (bknz: kötü kadın kahkahası)

Vaka 1: Sizden vazgeçemeyen ve sizi suçlamaktan kaçarak, rakibesinden intikam alma hayali kuran kızlar. 
Beraber olacağınız diğer kızlar adına oldukça tehlikeli ve psikolojisi dağılmış kızlardır bunlar!


                                                                               *


Vaka 2: Sizi kaybettiğini, aldatıldığını anladığı an; kısaca yaşattığınız ilk hayal kırıklığının hıncını yine sizden çıkaracak kızlar.
Sizin için oldukça tehlikeli ve psikolojisi dağılmış kızlardır bunlar!


                                                                            **


Yanlış anlaşılmasın bu bir kışkırtma ya da destekleme eylemi değil. Maksat eğlence olsun. 

*Sözlerini takip etmekte zorlanırsanız buyrun. Bu arada orjinal klibine nazaran bu videoyu paylaştım çünkü harika olmuş:)
**Benim tatlı Pierces kardeşlerimin şarkısının sözleri de burada. maalesef çevirisi yer almıyor. Fakat şarkı  özetle: sevgilisini yatağında başka bir kadınla görünce onu kafasından vuran (adam ölmüyor, korkmayın:) bir kadını eğlenceli şekilde anlatıyor. Bir de küçük bir ayrıntı: şarkının sonunda Türkiye'ye sığınmaktan bahsediyor:) (farkındayım bu dip not, sınır dışında Türk görünce sevinen insan tribi ruhu taşıyor:)

# ya da benim favorimi dinleyin. benden mavi'ye gelsin:)

Yorumlar

 1. pehh pehhh niye zavalli oluyormusuzzz :)

  YanıtlaSil
 2. Haklısın, bir çok hemcinsim zavallı.
  Kullanmadım, kullanıp terk etmedim, onurla gururla oynamadım, belki ben de zavallıyım!

  YanıtlaSil
 3. hoşgeldin,
  saydıklarını yapmadıysan zavallı değilsindir. bu yazıdaki "zavalı erkekler" kavramı, kızlara intikam alma sebebi veren erkekler için kullanılıyor. tabii çok ekstrim durumlarda, saplantılı bir sevgiliye denk gelirseniz, masum olduğunuzda dahi bunları yaşayabilirsiniz...

  YanıtlaSil
 4. erkekler kendilerini çok akıllı sanan zavallılar..Bir kadının zekasını küçümseyen ama kendi zekaları sadece bellerinin altında olan koca salaklar:))

  YanıtlaSil
 5. öyle çok doğru adam var ki çevremde, genele vuramıyorum. çoğunluğu öyle olsa da hakikaten harika olanları da var. güven bana...

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Sen de kelimelerini benimle paylaşabilirsin.