küçük bir sahne ve aşk

 normalde akıllı, mantıklı, bir şeyleri ölçüp biçebilen bir insanımdır ama aşıkken uçukkaçık bir hal alırım... sevgilim beni hep sevsin, güzel bulsun isterim, bu uğurda da bugün tekrar anladım ki baya bir saçmalarım!(gülücük)
 kendime olan güvenim sonsuzdur ama yine de ayna karşısında saatler geçiririm. hele bu seferki görüşmede daha da titizlendim: bu bizim yıl dönümü kutlamamız olacaktı.
haliyle beni bir heyecan kapladı. günler öncesinden kıyafetlerimi seçtim, baş köşeye astım. hava soğuk olsa da kapalı mekana gideceğiz ne de olsa diye tarzımdan ödün vermedim ve bana en çok yakışanı, yine minilerimi giydim.

 gelin görün ki yağ desek yağmayan kar, yağa yağa bugün dökülmeye başladı gökten.
tamam, kabul ediyorum normal şartlar altında çok romantik ama benim içime dert oldu topuklularım yüzünden. üstelik kapı çaldığından açınca ne göreyim, kar bilek boyu olmuş bile! neyseki sevgilim öyle tatlı ki, beni gördüğü gibi "ne güzel olmuşsun ama bu karda nasıl yürümeyi düşünüyorsun?" diyerek cevap vermemi bile beklemeden beni kucağına aldı.
komidinin üzerinde duran çantamı da elime tutuşturarak arabaya doğru yavaş ve temkinli adımlarla gitmeye başladı(k). (gülücük)

 kirpiklerimize düşen kar taneleri yüzünden gözlerimizi bile açamazken, halimize gülüştük durduk. ne kar soğuğu üşüttü bizi o saniyeden sonra ne de kıyafetim gözüme abes geldi bu hava koşullarında.

 şahane bir yemek yiyerek, tatlı sohbetlerle çok güzel vakit geçirdik.
 ama eve döndüğüm şu saatlerde hala aklımdan çıkmayan sahne, telaşımı bir anda yok ederek beni kucağına almasıydı.
 dünyanın en anlayışlı ve mükemmel olan sevgilisine, bu gün o sahne yüzünden bir kez daha aşık oldum ben!'o' sahne

Yorumlar

 1. vay vay vay süpermiş o sahne hep daim olsun ninicim:))

  sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Reçelim karakterlerim adına teşekkür ederim, sevgiler:)

  YanıtlaSil
 3. Çook hoşşş :)))

  Biliyor musun, önce bu olayı gerçekten yaşadın zannettim. Sonra en alta koyduğun foto aklımı karıştırdı ve kurguymuş dedim (Hoş gerçek olayların belirli bir düzene sokulup aktarılmasına da kurgu deniyor, ama bu öyle değil).
  Şu üstteki yorumunu görünce de resme göre ve hayal dünyandan bir kurgulama olduğunu anladım..
  Anlayacağın, çok hoş anlar yaşattın bana..
  Eline sağlık :)

  YanıtlaSil
 4. Zeugma

  biliyor musun aynen düşündüğün gibi, önce bir yerde resme rastladım. o kadar beğendim ki kaydettim. sonr abir anda kullanmak istedim ve bu kurgu çıktı:)

  YanıtlaSil
 5. kurgunun gerçek olması dileğiyle ...

  YanıtlaSil
 6. zeynep, dilerim herkes yaşar mutlu aşkı...

  YanıtlaSil
 7. Bazen yazılan kurgularımızın gerçekle karıştırıldığı oluyor.. Bu da hoş anlara neden oluyor ama bu kurgu gerçek olur umarım hayatında ..:)

  YanıtlaSil
 8. @bozbek
  bu kurgu ne mutlu ki, aynen bu sahneyle ya da hikayeyle değil ama benzer ve daha güzel halleriyle hayatımda gerçekleşti, gerçekleşiyor:)

  YanıtlaSil
 9. yaaa Niniii! yorumları okuyana kadar gerçek sanıp sonra "neee! hadi bee! olamaz!" diye yıkılıyorum ya hala öğrenemedim ya :)) büyük bi'şevkle "Nini'mm harikaaaa! aşk buuu! kutlarım! hep böyle mutlu kalın!" yazıcaktım oysa kii :))

  YanıtlaSil
 10. @Kuul'umsummm üzülme:) ninin daha güzellerini yaşıyor, yine aynı dilekleri söyleyebilirsin içinden:))

  YanıtlaSil
 11. heh tamam o zaman sorun yok! aynılarını aynı şevkle diliyorum sizin içiin! :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Sen de kelimelerini benimle paylaşabilirsin.