hoşgeldin eski sevgilim

 "diyorlar ki bazen gözlerimden, deliler doluşmuş bakıyor birer birer. delilerden sen anlarsın konuş onlarla, nasıl muhtacım buna..."

 güzel... hatta çok çok güzel bir şarkı. seni beklerken her sabah bunu dinlerdim. şimdi geldin, yanımdasın, benimlesin. çok ama çok özel bir gece yaşadık uzun bir aradan sonra. uyanma diye şarkıyı açamıyorum ama içimden yine devam ediyor müziği ve sözleri. yoksa yine gideceğine olan korkum mu sürdürüyor içimde aynı nağmeleri? yapar mısın? bırakır mısın yine beni...?


...

 nasıl da özlemişim seni... kaç ay oldu ben seri geri isteyeli? şimdi burada, yatağımın sol tarfında uyuyansın. peki neden mutlu değilim? nedir içimdeki bu tatminsizlik hissi? oysa nasıl da mutlu etmeliydi dönüşün beni. ne de olsa bir gece yarısı geldin şarkıdaki gibi... elinde mor çiçekler yoktu belki ama yüzünde beni özlemişlik hissi... öylemiydi gerçekten, "özlemişlik hissi"...? gerçekten beni özledin mi ki? uyanınca gitmeyecek misin? yine eskisi gibi birbirmize ait mi olacağız? sever misin yine beni, bitti mi o kadınla olan tutkulu ilişki? cevaplarına hazır değilim. elimde değil, çok korkuyorum ki...
...

 keşke beni hiç aldatmasaydın, yalnız bırakmasaydın sevgilim. keşke sensizliğe kendimi bu denli alıştırmışken dün gece çıkıp gelmeseydin... keşke bana sarılıp "seni çok özledim" demeseydin. keşke beni hep sevseydin ki ben de seni bu denli sever ve özlerken viskine fare zehri karıştırmak zorunda kalmasaydım. keşke beni en baştan beri hiç korkutmamış, sensizlikle ürkütmemiş olsaydın... hepsi senin yüzünden. neden geri geldin ki sevgili?
 uyanmandan ve yine beni terketmenden o kadar korktum ki, çaresiz yanımda sonsuza dek uyu istedim. n'olur beni gittiğin yerde anla ve affet sevgilim. çünkü ben seni affettim...

tekrar uyanmayacağına göre sesi açabilirim. işte şarkımız, hadi beraber dinleyelim...Yorumlar

 1. bir sevgiliy özlemek ne güzeldir değil mi?? özlemek dünyanın en güzel duygularından biridir. Ne mutlu özleyebileceği birileri olanlara:))

  sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. hahahhaaaaaaaaa, viskiye fare zehiri..çok hoşuma gitti..öldürürüm ama başkasının olamazsın..şaşırtıyorsun düşünclerinle..her zamanki gibi çok güzel yazıyorsun..

  YanıtlaSil
 3. Reçelim gerçekten birini özlüyor olmak güzel bir duygu...

  Dayatılanla yaşamak teşekkür ederim. Tabii bunların kurgudan ibaret olduğunu da vurgulamak isterim:)))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Sen de kelimelerini benimle paylaşabilirsin.